A Bónum Televízió első riportjában Jakab Péter Kiss Didákkal, ferences szerzetessel beszélget a megszentelt élet évéről, a szerzetesek tere elnevezésű rendezvényről, és ezen belül sok minden másról. A második riportban a Rendben vagyunk kampányról beszélget Szathmáry Melindával és a Nyolc Boldogság Közösségből Beáta nővérrel.
Ezek a cikkek is érdekesek lehetnek:
Magyarországi Szerzeteselöljárók Konferenciáinak Irodája
11 év 2 hónap